Херсонці, а ви знаєте, де живе Різдво?

Мабуть, не кожен може дати відповідь на таке запитання, але в нашому місті є люди, які з упевненістю можуть сказати, де ж саме воно живе...

Учасники студентського театру «Я ВІРЮ» Херсонського училища культури під керівництвом Ольги Чумаченко, а також вихованці Зразкового театру «Арт-Ідея» Херсонської гімназії №3 під керівництвом Антоніни Грендаш, 21 грудня, чудовою виставою відповіли на дане запитання.

У теплій, душевній атмосфері, з красунею ялинкою та вогниками, з повним відчуттям, що дух Різдва вже зовсім поруч, театральна команда презентувала виставу «Дім, в якому живе Різдво».

Викладач-методист Херсонського училища культури, керівник студентського театру «Я ВІРЮ» Ольга Чумаченко розповідає, що ідея створити дану виставу виникла у них з Антоніною Грендаш ще минулого року, адже творчі колективи переповняло бажання створити щось тепле, різдвяне:

«Тоді ми не встигли її зробити, але у нас був цілий рік на обдумування. Тому так і вийшло, що виставу презентували саме зараз. Писали сценарій, змінювали, додавали, відкидали, передумували, навіть повністю змінили задум.

Врешті-решт це сталось, і ми дуже щасливі від цього, адже хотілось хоч трішечки тепла, радості людям подарувати, якраз перед Новорічними та Різдвяними святами.

Ми постійно кудись біжимо, спішимо, забуваємо приділяти увагу своїм рідним,близьким та друзям. А зараз якраз настає такий момент, коли можна зупинитися, сісти, подумати ,подивитися виставу та в душевній обстановці побути разом», - зазначає керівник театру «Я ВІРЮ».

За цей рік, що народжувалась вистава , в Ольги Федорівни навіть встиг змінитися курс. Випускний, третій курс пішов втілювати театр в життя, а сьогоднішній, перший, легко і з цікавістю допрацював розпочате.

Разом з першокурсниками завзято, з натхненням і любов'ю працювали над виставою і вихованці Зразкового театру «Арт-Ідея». А у їхнього керівника, Антоніни Іванівни, в день прем'єри ще й був День Народження.

Вихованці Антоніни Іванівни, студенти театру «Я ВІРЮ», знайомі, друзі дуже душевно вітали свого улюбленого керівника, наставника, друга. Теплі слова, привітання, квіти, подарунки, оплески – все це зробило вечір ще більш душевним та приємним.

«Наша вистава називається «Дім, в якому живе Різдво». Це не просто якась оселя – це ваша душа та ваш внутрішній світ. Якщо всередині вас панує Різдво, панує свято, то і в нашому домі, завжди буде затишно, і завжди буде присутній дух Різдва», - говорить Антоніна Грендаш.

До речі, наша театральна команда з даною виставою їздила до Львова, прем'єра відбулася в Національному університеті імені Івана Франка. Дана постановка сподобалась, як львів'янам, так і херсонцям.

«Мені було дуже приємно побачити таку цікаву співпрацю дитячого колективу та студентського. Дуже приємно, що органічно поєднано матеріал дитячий і дорослий, тому сприймається він дуже легко. Діти вчаться на хорошому матеріалі, який вчить добру, людяності... Мені здається, що ці діти вже будуть мати інший духовний розвиток і понесуть його далі у своє життя. Я бажаю, щоб їхні керівники ніколи не зупинялися, бажаю їм багато літ творчості», - зауважила викладач Херсонського училища культури Олена Баранова.

Вистава «Дім, в якому живе Різдво» вчить віддавати щось взамін. Адже в сьогоднішньому суспільстві люди прагнуть лише отримувати, і забувають про взаємну віддачу. А для того, щоб щось отримати, треба щось віддати – це банально просто, але ми над цим не замислюємось.

А ви спробуйте, подаруйте оточуючим найцінніші речі в світі: свій час, любов, підтримку! І ви одразу зрозумієте, що віддавати – це набагато приємніше, ніж отримувати!


Тетяна БОЙКО

фото Тетяна Бойко та Олександр Росинець

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів