Міський меморіал героям АТО відкрили у Херсоні

У Херсоні завершили зведення меморіалу полеглим героям АТО, на який міська рада асигнувала триста тисяч бюджетних гривень.

Тепер над шістнадцятьма могилами добровольців, десантників, піхотинців на кладовищі у приміському селищі Геологів височіють козацькі хрести з чорного мармуру – як згадка про те, що хлопці наклали головами за волю народу та Батьківщину.

Міський голова Володимир Миколаєнко каже, що над меморіалом, у створенні якого взяли участь і фахівці Інституту національної пам'яті України, комунальники ще попрацюють: висадять довкола алею туй та інших декоративних рослин, закінчать будівництво каплички, яку вже нарекли ім'ям Воскресіння Христова.

Городян особливо вразила історія одного з похованих у меморіальному комплексі земляка Ігора Патука. Молодший сержант 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ так любив рідне місто, що на війні взяв собі позивний «Херсон». Побратими тільки так і називали 52-річного чоловіка, убитого в бою біля селища Опитне на Донеччині в червні цього року. Тепер позивний «Херсон» викарбували золотом на чорному мармурі меморіального обеліску. І він вічно нагадуватиме городянам про ціну миру і любові.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ, "Голос України"

На знімку: міський голова Володимир Миколаєнко оглядає меморіальний комплекс перед відкриттям.

Фото автора

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів