Срібло — благородний метал

Існують срібні вироби, срібний іній на деревах, срібне весілля... А буває срібний ювілей-25 років. В день Святого Миколая у селі Костогризівка Каховського району відзначили срібний ювілей народного ансамблю «Калинонька».

За давнім українським звичаєм до ювілярів завітали сусіди й колеги: з Тавричанки- народний ансамбль «Гарний настрій», з Семенівки — співуча «Вербиченька», дівочий вокальний ансамбль «Кучерики» з Богданівки.

На святі були присутні голова сільської ради Срібний Сергій Васильович та голова Каховської районної ради Т.С.Тертична, які вручили ювілярам почесні грамоти й дипломи.

Керівник «Калиноньки» Валентина Федоренко розповіла про весь творчий шлях ансамблю, про його ветеранів, які потім, як то кажуть, згадали молодість і заспівали так душевно й пронизливо, що у багатьох у залі заблищали сльози на очах.

Низький уклін Вам, Г.К. Дорошевська, К.С. Загорій, Р.І. Добриця, Г.М. Осипішина, Н.І. Муравська, О.С. Тиха за невтомну працю на трудовій і творчій ниві, за той неоціненний досвід, який Ви передали нинішньому колективу і підростаючому поколінню.

Щирими словами й дзвінкими піснями вітали ветеранів учениці місцевої школи Мельник Вікторія і Срібна Євгенія.

Справжнім сюрпризом для всіх став виступ сім'ї Огли Моісея Васильовича, яка жила в Костогризівці 26 років тому. Ще працюючи в школі музикантом Моісей Васильович організував ВІА «Вогні Тавріі», солісткою якого була нинішній керівник » Калиноньки» Валентина Федоренко.

Свято вийшло чудовим і феєричним.

Дивишся на артистів, гостей, костогризівців і відчуваєш, як тебе переповнює гордість за наших людей, за наше село, за наш Каховський район. Бо коли ми, в такі не легкі часи можемо створити чудовий настрій — все у нас буде добре!

Миру й добра хочеться побажати всім, хліба й до хліба, здоров'я й сили, нових пісень і нових звершень.

«Ніхто за нас нічого не зробить, все в наших руках!» — заключні слова голови села Срібного Сергія Васильовича. Мудрі слова, хороші справи дружної громади Костогризівки.

Лариса КАРПОВА

"Каховська Зоря"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів