В Херсонському обласному театрі провели підсумкову конференцію

З кожним днем все ближче і ближче до нас приближається Новий рік, тому саме час підбивати підсумки ще теперішнього, 2015 року.

На позитиві, з гарним настроєм, Дідом Морозом та подарунками у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша вчора, 18 грудня, провели підсумкову прес-конференцію для ЗМІ.

Театр – це завжди свято, а тим паче перед Новим роком, коли і дорослі і малі чекають дива. Тому першими на конференції в театрі журналістів привітали Дід Мороз зі Снігуркою, які побажали всього тільки самого світлого та найкращого у наступному році, як журналістам, так і працівникам театру.

Останні свята точно заслужили, адже, як зізнається директор театру Олександр Книга, 2015 рік виявився дуже плодовитим для Храму Мельпомени: «В цьому році ми дуже потужно працювали, випустили 21 прем'єру за рік. Ми самі дивуємося, наскільки це складно, але в потужному русі ми рухаємося вперед, для того, щоб сказати усі сокровенні, правильні слова своїм глядачам», - зазначає Олександр Книга.

Тільки нещодавно в нашому театрі була презентована прем'єра «Порожнеча», головну роль якої зіграла актриса Тетяна Проворова.

«Вистава дуже вийшла потужною, ми покажемо її вже після Нового року, хочемо зробити це певною подією. Мені дуже хочеться запросити на цю виставу лікарів, які займаються темою абортів, дітей, від яких відмовляються.

На жаль, сьогодні Україна в демографічному плані йде вниз, тому в цьому напрямі треба працювати і чоловікам і жінкам, треба показувати людям, до чого приводять такі ось моменти. Хочемо, щоб цю виставу побачило якомога більше людей», - розповідає директор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша Олександр Книга.

Уже з сьогоднішнього дня, 19 грудня, і по 7 січня о 10.00 та 13.00 до театру можуть завітати маленькі глядачі, адже там на них чекає музична казка «Новорічні пригоди Котигорошка», режисер якої – Катерина Слажнєва.

Олександр Андрійович розповідає, що вийшла дуже патріотична українська казка про нашого героя – Котигорошка, який бореться із певними негативними моментами і все перевертає на добро.

З 22 по 30 грудня о 18.00 театр запрошує на прем'єру музичної комедії «Jazz Girls» за мотивами фільму «В джазі тільки дівчата». Режисер – Сергій Павлюк.

Звичайно, традиційно, 31 грудня о 22.00 відбудеться Новорічна ніч у театрі. А 2, 3, 4, 5, 6 та 8 січня глядачу подарують новорічну музичну програму «Різдвяний зорепад бажань». Режисер – Ірина Корольова.

Ну а в Новому році, на херсонців та гостей міста чекатимуть нові захоплюючі прем'єри від улюбленого театру!

Тетяна БОЙКО
Фото автора

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів