Сесія Херсонської міської ради пройшла успішно

Попри деякі суперечки, як між депутатами міськради, так і громадськості з народними обранцями, пленарне засідання 3 сесії міськради сьомого скликання закінчилось конкретними результатами.

Депутати міської ради показали, що працювати плідно вміють, тому результат на обличчя. Узгоджено усі 5 питань порядку денного, та найголовніше – Херсонська міська рада нарешті отримала секретаря, яким стала депутат від політичної сили БПП «Солідарність» Олена Урсуленко.

З початку пленарного засідання в залі зареєструвалося 52 депутати, далі згодом до колег приєднався ще один народний обранець.

Почали, звичайно, з депутатських звернень, так депутат міськради Віталій Богданов справедливо підкреслив у своєму зверненні до міського голови Володимира Миколаєнка, що вже на початку сесії було порушено її регламент, адже представникам ЗМІ намагались перешкоджати професійній роботі, посилаючись на невідомий папірець, який забороняє їм працювати. Журналісти, звісно, робили свою роботу, та все ж з незручностями, адже сидіння, на яких раніше представники ЗМІ працювали, чомусь винесли із великої зали міськвиконкому.

Початок депутатських голосувань був позитивним – перше питання, а саме «Про утворення постійних комісій міської ради сьомого скликання та затвердження Положень про них» було затверджено. Підтримали народні обранці і пропозицію депутата міськради від політсили «Опозиційний блок» Єгора Устинова, який звернувся до колег з проханням внести зміни до статті 27 регламенту. Депутата підтримала 41-а особа – рішення прийняли.

На сьогоднішній сесії також було затверджено 2 питання «Про обрання голів постійних комісій міської ради сьомого скликання та затвердження їх складу». За це питання, яке озвучив депутат міськради «Об'єднання Самопоміч» Андрій Дмитрієв, депутати проголосували списком.

52-голосами народні обранці підтримали питання «Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата міської ради сьомого скликання та опису посвідчення помічника-консультанта депутата міської ради сьомого скликання».

І нарешті, після 20-хвилинної перерви, шляхом таємного голосування бюлетенями, депутати Херсонської міської ради обирають її секретаря. За кандидатуру Олени Урсуленко проголосувало 36 депутатів.


«Я дійсно сподіваюсь на те, що ми з вами в законному полі будемо працювати на благо громади, на благо нашого міста Херсона. Велике дякую», - звернулась до депутатів Олена Урсуленко.

«Перший крок до конструктивної роботи депутатського корпусу сьогодні зроблено», - зазначив херсонський міський голова Володимир Миколаєнко.

Тетяна БОЙКО

фото автора

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів