У Генічеську пропонують замість ялинки – зимовий букет

На передодні новорічних свят проходить екологічна акція «Збережи ялинку». Її мета - розповісти про значення та збереження хвойних лісів для людей.

Тож 11 грудня 2015 року в НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» (м. Генічеськ) було проведено екологічний конкурс «Замість ялинки-зимовий букет».

У творчих змаганнях брали участь учні 1-11 класів, котрі дивували оточуючих своїми вражаючими виробами. До уваги дітей, батьків, вчителів, суддів та відвідувачів виставки було представлено поробки з найрізноманітніших матеріалів.

Юні майстри створили композиції, використовуючи техніку квілінгу, канзаши, орігамі, флоромозаїки, торцювання, бісероплетіння та ін. Усі були вражені оригінальністю представлених поробок .

Дорослі і діти із захопленням дивилися на дивовижні букети та святкові іграшки. Завдяки маленьким ентузіастам у холі школи була створена справжня новорічна атмосфера.

Роботи конкурсантів оцінювали досвідчені судді у складі : Скрипка С.В. - директор районної станції юних натуралістів, Фоміна М.М., Пахоменкова В.В. – керівники гуртків Генічеської районної станції юних натуралістів.

В навчальному закладі багато талановитих учнів, які з радістю приймають участь у акції , що до збереження довкілля. Щиро сподіваємося, що школярі й надалі будуть небайдужими до збереження природи.

По матеріалам сайту "Новый визит"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів