Вакцинації від поліомієліту на Херсонщині перешкоджає грип

Через хвилю захворюваності на грип та ГРВІ затягується вакцинація дітей від поліомієліту на Херсонщині.

Ії друга хвиля мала завершитися ще на початку грудня, але попри те, що препарату вдосталь, на цей час у деяких районах рятівну ін'єкцію отримали, в середньому, тільки вісім з кожних десяти малюків віком до шести років.

Директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Віктор Короленко пояснив кореспонденту «Голосу України», що дітей з температурою та симптомами зараження гострими респіраторними вірусними захворюваннями вакцинувати не можна. Тому доводиться чекати до того, як вони подолають недугу.

«Якби потрібний препарат надійшов влітку, вакцинацію вже давно було б завершено. Та його централізовано отримали тільки восени, коли спостерігається сезонний ріст захворювань на ГРВІ. Через це й затримка», - пояснив Віктор Миколайович.

За даними Департаменту охорони здоров'я ОДА, ще близько одного відсотка батьків відмовилися від зміцнення імунітету своїх синів та дочок через релігійні переконання чи побоювання ускладнень після уколу.

Голос України

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів