Херсонські депутати взяли участь в міжнародному проекті з розвитку місцевого самоврядування

В Україні триває проект навчання депутатів місцевих рад за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міжнародного республіканського інституту (IRI).

В рамках проекту депутати місцевих рад мають можливість брати участь у навчальних семінарах на міському, обласному та всеукраїнському рівні з питань депутатської діяльності, алгоритмів вирішення проблем громади в сфері житлово-комунального господарства, бюджетних процесів, а також опановувати мистецтво роботи з виборцями та громадськістю.

До проекту долучились депутати Дніпровської районної у м. Херсоні ради Сергій Ярощук та Ігор Марченко.

За результатами навчання депутати районної ради були запрошені до м. Києва на засідання фокус-групи з проблем місцевого самоврядування.

Разом з колегами з різних областей України депутати від Херсонщини зустрілися з американськими експертами, визначили спільні проблеми місцевого самоврядування для України та обговорили шляхи вирішення. Під час засідання фокус-групи учасники поділились досвідом вирішення проблем житлово-комунальної сфери, благоустрою в своїх територіальних громадах.

Впевнені, що озброєнні передовим досвідом та знаннями Сергій Ярощук та Ігор Марченко будуть втілювати найкращі практики місцевого самоврядування в життя громади Дніпровського району м. Херсона.

Оксана Гузь, виконавчий комітет
Дніпровської районної у м. Херсоні ради

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів