Патріотичне виховання у Херсоні

Патріотичне виховання пронизує весь навчально-виховний процес Херсонського ясел-садка № 41 санаторного типу для дітей із туберкульозною інфекцією Херсонської міської радита органічно поєднує національне, громадянське, моральне, родинно-сімейне, естетичне, правове, екологічне, фізичне, трудове виховання.

Воно базується на національній історії, знанні та відстоюванні своїх прав, виконанні конституційних і громадянських обов'язків, відповідальності за власне майбутнє, добробут та долю країни.

Колектив закладу працює в системі над виконанням завдання формування вищих моральних почуттів, до яких відноситься почуття патріотизму, власної гідності як представників свого народу та гордості за досягнення країни, ставлення до державного устрою, державної символіки, традицій держави.

Окремої уваги заслуговує волонтерська діяльність дітей, педагогів та батьків. Працівники закладу, небайдужі батьки, студенти кафедри дошкільної освіти ХДУ залучилися до акції «Допоможемо воїнам АТО»: протягом 2-х місяців ми плели маскувальну сітку розміром 3х5 м та збирали кришечки для виготовлення протезів пораненим. Всі учасники усвідомлювали себе представниками нації, носіями національної культури, історії.

26 листопада 2015 року у яслах-садку пройшов науково-методичний семінар «Формування почуття патріотизму в дітей дошкільного віку» для вихователів, вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів міста й області.

На захід було запрошені батьки вихованців, школярі 4-го класу ЗОШ № 54, студенти та викладачі ХДУ. Поважним гостем заходу став воїн АТО - сержант запасу глибинної розвідки 26 бригади 12 батальйону Сікорський Денис Олександрович, який подарував дітям групи «Ангелятко» державний прапор України з написами – побажаннями від бійців батальйону.

Сітка та 13 контейнерів з кришечками були передано волонтеру Валентині Крицак у скарбничку «Допоможемо захисникам України».

Бажаємо всім захисникам України повертатися додому живими!

Ольга ЛЯШЕНКО

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів