Міський голова Каховки віддаватиме зарплату родині загиблого бійця АТО

Міський голова Каховки віддаватиме зарплату родині загиблого бійця АТО
Родинам загиблих героїв АТО зобов'язався віддавати всю свою заробітну платню новообраний міський голова Каховки на Херсонщини Андрій Дяченко.

Вдовам убитих бійців-каховчан Ірині Ліфінцевій та Тетяні Саливончик держава виділила по 261 тисячі гривень на придбання власного житла. Але через бюрократичну тяганину гроші дійшли до власників помешкань із значним запізненням – майже на чотири місяці.

За цей час гривня знецінилася, і продавці нерухомості, вартість якої «прив'язана» до долара, стали вимагати доплатити за них іще загалом сто тисяч гривень.

А оскільки гроші на це в муніципальній скарбничці не передбачені, та й у вдів із маленькими дітьми їх також немає, новий очільника міста через свою сторінку у Фейсбук повідомив про рішення перерахувати чотиримісячну зарплату (1750 гривень на місяць) на карту Ірини Ліфінцевої, і закликав городян наслідувати його приклад.

Чоловік Ірини Ліфінцевої та батько її дворічної доньки Вероніки, старший солдат Олег Ліфінцев загинув у військово-транспортному Іл-76, збитому терористами у небі над Луганщиною. Він нагороджений орденом «За мужність» третього ступеню. На його честь у рідній Каховці також перейменували вулицю. Чоловік Тетяни Саливончик – капітан міліції Руслан Саливончик – потрапив під обстріл і був убитий, виходячи разом із побратимами з-під обстрілу в Іловайському казані.

Голос України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів