Нардепи сьогодні таки підтримали вітчизняну науку!

Про це народний депутат від Херсонщини Олександр Співаковський радісно повідомив на своїй сторінці в соціальних мережах.

Шановні колеги, науковці та освітяни!

Сьогодні відбулась знакова подія у розвитку вітчизняної науки. Щойно 235-ма голосами "за" у другому читанні і в цілому був прийнятий Закон України "Про наукову і науково-технічну діяльність".

Прийняття цього законопроекту стало мудрим компромісом між різними політичними силами, депутатськими фракціями, представниками влади та наукової спільноти.

Хочу зауважити, що під час підготовки цього Закону до другого читання були максимально враховані пропозиції національних академій наук, громадськості, Міністерства освіти і науки України, Реанімаційного Пакету Реформ, авторів альтернативних законопроектів, а також всіх небайдужих народних депутатів України.

Всього ж Комітетом ВР з питань науки і освіти було опрацьовано 138 пропозицій, більша частина з яких знайшла своє відображення в остаточному тексті законопроекту.

Сподіваюсь, що та титанічна праця, яка була проведена при розробці та доопрацюванні цього закону нарешті призведе до ефективної трансформації наукової галузі та зумовить новий виток розвитку наукових досягнень та успіхів нашої держави.

Вітаю!

Олександр Співаковський

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів