У Голій Пристані відбудеться кліматичний марш

Завтра, 27 листопада, голопристанці вийдуть на набережну міста для того, щоб закликати всіх зберегти клімат, захистити безпеку майбутнього Херсонщини, України та світу.

Глобальна зміна клімату - загальновизнана проблема, яка загрожує всьому живому на Землі засухами, зменшенням урожаїв і нестачею питної води. 2015 рік мчить до звання самого гарячого року за всю історію спостережень, і в грудні цього року сотні світових урядів зустрінуться в Парижі, щоб спробувати досягти угоди з приводу глобального клімату. Це буде найбільше зібрання у своєму роді з 2009 року.

Поки, проте, зобов'язання світових урядів просто не виконуються. У наявності всі ознаки краху надій цілого світу - і це в той момент, коли поновлювані джерела енергії стають революційною економічною силою, що може призвести до відмови від викопних видів палива.

Рішення очевидні: ми повинні перестати добувати і спалювати викопне паливо, почати розвивати відновлювану енергію у всіх можливих галузях, подбавши про те, щоб спільноти на передній лінії зміни клімату володіли достатніми ресурсами, необхідними для реагування на кризу. Цей момент може стати поворотним - якщо ми самі його таким зробимо.

Настав «час змінити систему, а не клімат». А саме необхідно: утеплювати будинки, розвивати громадський транспорт і велосипедну інфраструктуру, переходити до поновлюваних джерел енергії, реформувати сектор енергетики, впроваджувати роздільний збір та переробку сміття, зобов'язати підприємства привести викиди забруднюючих речовин до європейських норм тощо.

Напередодні великого кліматичного саміту ООН в Парижі люди усього світу приєднуються до Глобального Кліматичного Маршу з посланням: залиште викопне паливо в землі - це реально, припиніть копати і бурити - і профінансуйте перехід на 100% поновлювані джерела енергії до 2050 р.

Початок маршу 27 листопада, о 14:00 набережна Гола Пристань

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів