Для опалення виправних установ закуплено 200 тонн вугілля

Для опалення виправних установ закуплено 200 тонн вугілля
З метою підготовки об'єктів житлового, комунально-побутового призначення та об'єктів інженерної інфраструктури до сталої роботи в зимовий період в виправних колоніях та слідчому ізоляторіуправління ДПтС України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі проведено комплекс заходів.

Так, в установах здійснено поточні ремонти житлових приміщень для засуджених та ув'язнених. Проведено скління гуртожитків та ремонт покрівлі, стан готовності складає 100%.

Оновлено кімнати тривалих побачень та кімнати побачень підвищеного комфорту.

З метою сталого функціонування паливно-енергетичних об'єктів та недопущення перебоїв в їх функціонуванні проведено перевірку систем електропостачання, водовідведення та теплопостачання кожної з виправних установ в Херсонської області.

Для опалення виправних установ здійснено закупівлю кам'яного вугілля, дров та брикетів на загальну суму 1132,8 тис. грн. Загалом виправними установами заготовлено: дров – 631,4 м3, вугілля – 240 т., паливних брикетів – 164,9 т.

Прес-служба управління ДПтС України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів