На Херсонщині тривають військові навчання

В навчаннях задіяні понад 3000 особового складу, близько 500 одиниць бронетанкової та автомобільної техніки, розпочалися бригадні тактичні навчання військовослужбовців Високомобільних десантних військах Збройних Сил України.

Десантники прибули у район зосередження здійснивши з різних куточків України марші протяжністю до 700 км своїм ходом та залізничним транспортом. Після чого, військовослужбовці налагодили систему охорони та оборони, здійснили маскування техніки.

Було проведено інженерну розвідку району зосередження, фортифікаційно обладнано містечка. Крім того, проробленні проходи у міновибухових загородженнях умовного противника, здійснено перевірку місцевості на наявність вибухонебезпечних предметів, встановлено міни в керованому варіанті.

На даний час проходять тактико-спеціальні навчання з бойовою стрільбою.

Варто зазначити, що в ході активної фази бригадних навчаннях ВДВ залучатимуться підрозділи Повітряних Сил та Сухопутних військ ЗС України: "Ціллю навчань є вдосконалення злагодженості та польовий вишкіл управління підрозділами і вогнем під час в бою, тренування офіцерів штабів, начальників родів військ і служб у зборі та аналізі даних обстановки, швидкому плануванні бойових дій, доведенні бойових завдань до підлеглих в умовах радіоперешкод, підтримання безперервної взаємодії, організація всебічного забезпечення бою, — зазначив командувач Високомобільних десантних військ ЗС України генерал-майор Михайло Забродський.

— Крім того, підрозділи ВДВ продовжують практично вдосконалювати навички в умовах обмеженої видимості, опановують новітні зразки озброєння. Все це дозволить дослідити існуючі можливості та виробити рекомендації щодо подальшого вдосконалення системи управління бригади при виконанні завдань підрозділами", — наголосив командувач ВДВ.

Офіційний сайт Міністерства оборони України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів