До уваги херсонських рибалок-любителів

До уваги херсонських рибалок-любителів
У зв'язку з оприлюдненням наказу Херсонрибоохорони від 05.11.2015 «Про встановлення заборони на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах у рибогосподарських водних об'єктах в зоні контролю Херсонрибоохорони» бажаємо роз'яснити, як правильно визначитись з обранням місця для рибалки.

Звертаємо увагу рибалок – любителів, що в першу чергу слід враховувати вимоги наказу Херсонрибоохорони від 12.06.2014 № 64, яким затверджений перелік рибогосподарських водойм (їх ділянок), визначених для любительського і спортивного рибальства на умовах загального використання в зоні контролю Херсонрибоохорони.

Якщо обрана Вами ділянка водойми визначена цим переліком і відсутня в затвердженому переліку зимувальних ям, то бажаємо Вам приємного відпочинку.

Нагадуємо, що накази Херсонрибоохорони розміщені на нашому офіційному Web сайті за адресою www.ruboohrana.ks.ua в розділі «нормативна база» → «накази, розпорядження».

Якщо Ви стали свідком протиправних дій, що суперечать вимогам природоохоронного законодавства або володієте достовірною інформацію про такі дії, просимо проявляти свою громадську позицію та повідомляти за телефоном «Гарячої лінії» Херсонрибоохорони +380500123573

Відділ охорони водних біоресурсів

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів