Новокаховська поліція в дії: 7 екіпажів виїхали на патрулювання міста

Вчора, 20 листопада, о 16:00, у Новій Каховці відбулась інструктивна нарада патрульних поліцейських, які заступили на службу з охорони порядку у громадських місцях міста.


Зазначимо: це перший розподіл на варту після реорганізації колишнього міськвідділу міліції, а тому пройшов він, можна сказати, в урочистій атмосфері.

«Звертаю вашу увагу на чемне й толерантне ставлення до громадян. Ми заступаємо на службу, щоб допомагати їм. Тому, будь ласка, реагуйте на всі звернення, надавайте допомогу, ставтеся до людей з порозумінням!», – наголосив Віталій Немерець, начальник Новокаховського відділу поліції.

Також присутніх привітав перший заступник міського голови Леонід Чурсинов.

«Ваші обов'язки чітко регламентовані у новому законодавстві, населення чекає від вас ефективної роботи, – зазначив він. – Міська влада зробить усе необхідне, аби підтримати вас у вашій нелегкій, але такій вкрай необхідній справі. Маємо намір покращити найближчим часом умови вашої праці. В свою чергу, ми очікуємо, що спільними зусиллями та злагодженими діями досягнемо того, що Нова Каховка стане взірцем правопорядку, а злочинність залишиться в минулому!».

На варту виїхали сім екіпажів. До патрулювання були також залучені представники дорожньої автоінспекції Таврійська. «Вони так само мають допомагати громадянам, як і решта поліцейських. Тим паче Таврійськ – це територія Новокаховської міськради. Наступного тижня ми залучимо до співпраці наших колег з районів, які входять до складу міського відділу поліції. Так само і ми будемо допомагати в патрулюванні іншим, в залежності від необхідності та ситуації», – додав В. Немерець.

Крім того патрулювати вулиці полісменам допомагатимуть учасники громадської організації воїнів АТО «Біла стріла». З цього приводу Віталій Анатолійович зазначив: «З хлопцями цієї організації я познайомився нещодавно. Люди налаштовані на співпрацю. Вони, як і ми, прагнуть навести лад у місті, в межах, встановлених законодавством. Таку співпрацю та ініціативність я лише вітаю. Звісно, спілкувався не лише з «Білою стрілою», а й з іншими громадськими формуваннями. Поки що до активної співпраці взялися лише вони. Але усіх, готових допомагати й забезпечувати охорону порядку у Новій Каховці – ласкаво просимо!».

До речі, під час інструктажу присутнім повідомили про ще одну нову ініціативу, яка буде реалізована спільно з керівництвом Нової Каховки. По завершенню місяця обиратиметься кращий поліцейський відділу. Як бонус йому вручатиметься винагорода від міста. Критерій оцінки один: схвальні відгуки та вдячність громадян з приводу роботи поліцейських.

На подібні цілодобові вартування поліцейські будуть заступати в залежності від криміногенної ситуації.

"Нова Каховка онлайн"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів