У Новій Каховці триває партійна "війна"

У Новій Каховці триває партійна
Вчора, 19 листопада Новокаховська міська організація партії «Блок Петра Порошенка – «Солідарність» виступила з відкритою заявою проти дій народного депутата з тієї ж політичної сили

Проти нашої партійної організації розгорнув справжню війну народний депутат Іван Вінник, обраний по 184 виборчому округу, центром якого є Нова Каховка, і який є членом фракції партії БПП «Солідарність» у Верховній Раді України.

Це протистояння почалося у березні поточного року, коли ставленикам Івана Вінника не вдалося приватизувати Новокаховську міську організацію нашої партії.

Тоді Людмила Васильєва, депутат міської ради та помічник-консультант на громадських засадах Івана Вінника, яка намагалася стати головою міської партійної організації, після того як на міській конференція партійці обрали іншого керівника, розгорнула в місцевій пресі та на обласних інтернет-сайтах справжню інформаційну війну проти нашої організації.

Ця війна продовжується вже майже півроку. За цей час колишні кандидати на керівництво партією Президента в Новій Каховці Людмила Васильєва та Валерій Брусенський (помічник-консультант Івана Вінника по цивільній угоді) саме напередодні початку виборчої кампанії до місцевих рад знайшли для себе новий політичний проект – партію «Наш край».

Саме вони, за дорученням свого шефа, намагалися вибороти посаду міського голови та ввести до міської ради значну кількість своїх депутатів, щоб контролювати місто. Його метою, і пан Вінник це не приховує, є повернення контролю над одним з провідних підприємств міста, вартістю понад 70 млн. євро, «Заводом будівельних матеріалів №1».

В своїй боротьбі проти діючого очільника міста Володимира Коваленка Л.Васильєва та В.Брусенський об'єдналися з іншими кандидатами на посаду міського голови та міськими парторганізаціями, які заради досягнення своїх політичних цілей розпалили у місті справжнє вогнище непримиримого політичного протистояння. І народний депутат І.Вінник всіляко їм у цьому допомагав.

Президент України Петро Порошенко та політрада на місцевих виборах поставили перед партійними організаціями та членами партії завдання консолідації українського суспільства на засадах незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. На виборах міського голови ми не висували свого кандидата, а вирішили підтримати діючого мера Нової Каховки Володимира Коваленка.

Наш вибір підтвердили виборці Нової Каховки, які 56% голосів висловили свою підтримку тим справам, які він втілював у місті. Ми увійшли в команду, яку на підставі вимог закону про «Місцеве самоврядування в Україні» за підтримки депутатів міської ради сформував В.Коваленко. Представники нашої партії обіймають одну посаду (з трьох) заступника міського голови, три партійця входять до складу міського виконавчого комітету, три депутати затверджені керівниками постійних комісій міської ради (з п'яти), один став секретарем комісії.

Ні про яке блокування з депутатами Опозиційного блоку, як про це всюди вигукує І.Вінник та його поплічники, мова не йде. Ми у владі будемо виконувати функцію консолідації проукраїнських сил у місті довкола виконання на місцевому рівні програми Президента Петра Порошенка щодо проведення докорінного реформування всіх сфер життєдіяльності української держави, планів відновлення економічного зростання, та на цій базі – підвищення рівня життя мешканців міста Нова Каховка.

При цьому ми нікому не дамо заради власних політичних амбіцій чи бізнесових інтересів зірвати той суспільний паритет та громадський мир, що встановився у місті після революції Гідності. Ми нікому не дамо привласнити право визначати хто на території міськради – проукраїнський діяч, а хто – ворог української держави.

Всі ми громадяни однієї країни. Всі ми живемо в одному місті. І всі ми зацікавлені в тому, аби тут панували мир, спокій, злагода та взаєморозуміння.

А з тими, хто заради своїх власних корисливих інтересів ладен об'єднуватися з найодіознішими фігурами на громадсько-політичному полі міста, нам не по дорозі.

Їм потрібна влада заради досягнення своїх цілей. Ми прийшли – задля відстоювання ідеалів України та інтересів наших виборців. Над цим і будемо працювати!

Нова Каховка Онлайн

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів