На Херсонщині вчилися толерантності

Відбулася культурна акція «Автобус толерантності», який став приводом для проведення «Дня миру, толерантності та порозуміння» серед мешканців смт Чаплинка, присвячений Міжнародному дню толерантності, що відзначили 16 листопада.

Представники громади стали учасниками інтерактивних заходів: форум-театр, «Відкрите кафе», квест «Доступні громади», флеш-моби, «Фотосушка», група психологічної підтримки для ВПО, майстер - класи від місцевих майстрів та переселенців.

Малечу розважали веселі та дотепні клоуни. Було привернуто увагу громади до тем доброти, толерантності, терпимості, добросусідства та зайвий раз об'єднало громаду навколо людських та культурних цінностей.

Захід проводився Новокаховською міською громадською молодіжною організацією «Перспектива» в рамках проекту «Формування толерантних громад на півдні Херсонської області», який спрямований на формування сприятливого інтеграційного, соціально – культурного середовища і можливостей діалогу в громадах, заходи проведені за підтримки міністерства іноземних справ Німеччини.

Тетяна ЛЕМЕШЕВА
Фото автора

P.S. Висловлюємо подяку за організацію заходів партнерам проекту, зокрема Альоні Ращупкіній.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів