Угорська допомога вимушеним переселенцям на Херсонщині

Угорська Екуменічна Служба Допомоги продовжує гуманітарну програму для вимушено переселеним на Херсонщині.

12 листопада 2015 на базі Міського гуманітарного центру по роботі з ВПО Херсонського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулася видача гуманітарної допомоги для родин переселенців зі Сходу.

Угорська Екуменічна Служба Допомоги (м. Будапешт) в котрий раз привезла гуманітарну допомогу для багатодітних родин з маленькими дітьми. У рамках утеплення та підготовки до зимового періоду Херсонська міська громадська організація «Ліга ділових та професійних жінок», яка є партнером у проектах спрямованих на надання гуманітарної допомоги вимушено переселеним особам, організувала видачу 50 інфрачервоних енергоекономних обігрівачів марки UFO.

Обігрівачі отримали п'ятдесят багатодітних родин з маленькими дітьми до 2-х років, що проживають у м. Херсоні та Херсонській області з розрахунку один обігрівач на одну родину.

У цьому році це вже четверта гуманітарна допомога від Угорської Екуменічної Служби Допомоги для багатодітних вимушено переселених родин, які проживають у Херсоні та Херсонській області. Загалом гуманітарними проектами від УЕСД у Херсонській області охоплено біля 500 категорійних родин – багатодітні, неповні родини, родини, в яких є інваліди та родини з маленькими до 2-х років дітьми. Ці родини отримували продукти харчування, дитячу та дорослу гігієну, дитячі підгузки, кухонний посуд, ковдри.

«Ліга ділових та професійних жінок» також є партнером УЕСД за програмою підготовки до зими і в Донецькій області, де саме зараз організовує разом з Маріупольським центром соціальних служб у справах сім'ї, дітей та молоді адресну видачу твердого палива родинам, які постраждали від обстрілів у приміських селищах Маріуполя – Сартана, Старий Крим, Виноградне, Приморське, Талаковка, Гнутове. 130 таких родин отримують по 600 кг полум'яного вугілля для обігріву своїх осель.

Партнер
гуманітарних проектів УЕСД
у Херсонській та Донецькій областях
Наталя Кравець

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів