Херсонські освітяни вимагають більше грошей на прогрес

Херсонські освітяни вимагають більше грошей на прогрес
Понад півтисячі директорів шкіл, найавторитетніших педагогів та керівників батьківських комітетів Херсона стали учасниками громадсько-педагогічного форуму на тему реформування освіти.

Аби пришвидшити прогрес в цій галузі, освітяни поставили муніципальній владі вимогу: наступного року створити в кожній школі не менше двох комп'ютерних класів замість одного, підключивши їх до швидкісного Інтернету.

А також щороку виділяти з міської скарбнички не менше трьохсот тисяч гривень для закупівлі нової літератури шкільним бібліотекам.

Ще форум рекомендував встановити муніципальні стипендії вчителям, котрі активно використовують у своїй роботі інформаційні технології.

Присутній на зустрічі міський голова Володимир Миколаєнко, у свою чергу, пообіцяв збільшення фінансування освіти у 2016-му, а також розгляд учительських вимог оновленим складом Херсонської міськради.

Голос України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів