Суспільно-економічна ситуація в країні сприяє зростанню рівня дитячої злочинності

З метою запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, жорстокого поводження та насильства над дітьми, профілактики правопорушень в дитячому середовищі,пропаганди здорового способу життя та правової освіти в Дніпровському районі Херсона відбулась координаційна рада служби у справах дітей.

Під час роботи координаційної ради заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх та професійно технічних навчальних закладів району мали можливість отримати актуальну та важливу інформацію.

В режимі діалогу учасники координаційної ради обговорили ряд важливих питань. До педагогів звернулися керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради Наталія Драчук, начальник служби у справах дітей Оксана Васильєва, оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Дніпровського РВ ХМУ УМВС України в Херсонській області Оксана Лавро, начальник Дніпровського підрозділу МВ КВІ УДПтСУ в Херсонській області, підполковник внутрішньої служби Олена Гаркава, керівник Центру медичної допомоги дітям та молоді КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського» Наталія Колесник.

Серед питань, які обговорювались на засіданні координаційної ради: попередження дитячої бездоглядності і безпритульності, ведення індивідуально-профілактичної роботи з неповнолітніми, спрямованої на виправлення їх поведінки, попередження порушення ними громадського порядку та інших прав громадян, а також вчинення нових злочинів. Обговорили питання стану підліткової злочинності та профілактичної роботи щодо попередження поширення негативних явищ у дитячому середовищі Дніпровського району. Окремим питанням виділено профілактичну роботу щодо запобігання інфекцій, що передаються статевим шляхом, незапланованої вагітності, кризових станів у дітей та молоді.

З особливим проханням звернути увагу на дітей з родин вимушених переселенців та вчасно повідомляти про проблеми, які виникають у сім'ях, звернулась до педагогів керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Наталія Драчук. Про пільги багатодітними родинам проінформувала присутніх Олена Капінус, начальник управління праці та соціального захисту населення району. Користуючись нагодою присутності на раді, до її учасників з постановочними питаннями звернулася начальник служби у справах дітей Херсонської міської ради Віра Капліна.

Суспільно-економічна ситуація в країні сприяє зростанню рівня дитячої злочинності, кількості проблемних сімей та дітей, які потребують особливої уваги. Тож надзвичайно важливо об'єднати зусилля дорослих. Представники районної влади, правоохоронних органів та медичного закладу виявили готовність йти у школи з лекціями, тренінгами, особистими консультаціями, спілкуватися з дітьми. Разом із загальноосвітніми навчальними закладами Дніпровського району районною владою реалізується багато цікавих масових соціальних проектів, а тому було висловлено впевненість усіх присутніх, що питання захисту прав дітей буде успішно реалізоване у тісній співпраці органу місцевого самоврядування, освітян , правоохоронців та медиків району.

Оксана ГУЗЬ,
Виконавчий комітет Дніпровської
районної у м. Херсоні ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів