Нова Каховка буде з теплом

Нова Каховка буде з теплом
Об'єкти централізованого теплопостачання Нової Каховки будуть підключені до опалення вже найближчим часом, - запевняють в мерії міста.

На сьогодні, 5 жовтня - 40 закладів соціальної сфери у місті Нова Каховка, які мають автономне опалення, розпочали опалювальний сезон вчасно, ще 39 будуть підключені найближчим часом.

У місті Нова Каховка через недієздатність КП «Новокаховське управління комунального господарства» було створено нове КП «Теплові мережі».

Станом на 26 жовтня 2015 року був укладений договір між КП «Теплові мережі» Нової Каховки та дніпропетровською компанією, яка буде постачати газ. Після надходження довідки про ліміт постачання газу котельні буде розпломбовано.

«39 соціальних закладів міста до старту опалювального сезону готові», - зазначив Леонід Чурсінов, перший заступник міського голови Нової Каховки. На сьогоднішній день підключено до опалення 7 із 14 середніх навчальних закладів та 11 з 21 дошкільного навчального закладу.

Навчання у школах, які не підключені до опалення, триває, але за скороченим графіком.

Також у соціальних закладах дозволено користуватися електричними обігрівачами.

Ганна СОКОЛЕНКО

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів