У Скадовську виховують повагу до народних традицій

Барвисте, яскраве світло осіннього ярмарку давно стало доброю традицією для дошкільного навчального закладу №3 «Дзвіночок» м. Скадовська. Це свято, яке відбулося 23 жовтня, чекали усі діти та дорослі.

Яскравий та ошатний осінній зал радо зустрічає гостей. Тому, як тільки вони переступили поріг дитячого садка, одразу поринули у казковий світ, забувши суєту буденності. Ведучі свята запрошували всіх до музичної зали, де сам е і був влаштований ярмарок.

У залі святкова атмосфера, у хлопчиків та дівчаток хороший настрій: разом з дорослими вони співали українські пісні та запально танцювали. Чого тільки не було на ярмарку! Гарно вбрані кожною групою столики повнилися запашними фруктами, смачними різноманітними кулінарними шедеврами та солодощами, приготовленими майстерними руками матусь та бабусь.

Продавцями були діти з батьками, допомагали також і вихователі, а покупців було стільки, що не просунутися, товар розкуповували вмить. Всі присутні були дуже задоволені, а особливо діти, які відчули себе в ролі і продавців , і покупців. Батьки мали можливість поспілкуватися, поділитися рецептами, випити чашечку травяного чаю.

Педагоги ясел – садка дуже вдячні батькам за допомогу у проведенні цього заходу. Вони добре знають, що вдало поєднуючи між собою історію і сьогодення, виховуючи в дітях повагу до народних традицій, виховують патріотів нашої держави.

Скадовська міська рада

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів