Сторічний ювілей відзначила жителька Херсона

26 жовтня 2015 року відзначила свій золотий ювілей жителька обласного центру Анастасія Федотівна Божко.

Розділити з довгожителькою та її ріднею це радісне свято традиційно завітали заступник начальника управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні Ігор Бутрим та начальник відділу організаційно-інформаційної роботи Наталя Кобзар, які прибули з квітами та подарунками.

В затишній кімнаті за святковим столом фахівці управління поспілкувалися зі жвавою не за роками, життєрадісною ювіляркою та її родиною, висловили слова найкращих побажань, поваги та вдячності іменинниці.

Чимало побачила та пережила Анастасія Федотівна за сто років, але життєві негаразди, голодні повоєнні роки, тяжка праця не здолали її. Народилася іменинниця в селі Надлак Новоархангельського району Кіровоградської області в сім'ї селянина. Працювала робочою колгоспу ім. Дзержинського. Чоловік довгожительки Семен Митрофанович Божко 28 років пропрацював завучем та вчителем географії Покровської середньої загальноосвітньої трудової політехнічної школи. Виховали чотирьох дітей – сина і трьох дочок.

На даний час довгожителька радіє двом донькам, п'яти онукам та п'яти правнукам, часто згадує в деталях своє прожите життя, різні події, дає дітям і внукам мудрі поради та слова втіхи.

Низький уклін Вам, Анастасіє Федотівно, жінці–берегині роду людського, за мудрість, терпіння, милосердя, турботу. Ваш ювілей є свідченням великої життєдайної сили, родинного тепла і затишку, надійної підтримки Ваших дітей, онуків, правнуків.

Управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів