На Херсонщині конкурс з надання послуг психологічної реабілітації учасників АТО

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради інформує всі підприємства, установи, організації та заклади будь-якої форми власності,які здійснюють заходи з соціально-психологічної реабілітації, щодо необхідності участі в конкурсних торгах із закупівлі послуг з психологічної реабілітації за бюджетною програмою, з тим, щоб учасники АТО Херсонської області могли пройти реабілітацію у поточному році.

Звертаємо увагу, що участь у конкурсі можуть брати у тому числі волонтерські, громадські організації, обласні та районні центри соціальних служб для сім'ї та молоді, госпіталі ветеранів війни, санаторно-курортні, реабілітаційні установи, які відповідають вимогам до учасників конкурсу (відповідають кваліфікаційним критеріям, мають необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі).

Інформація щодо проведення конкурсних торгів на закупівлю послуг з психологічної реабілітації, вимоги до тендерної документації розміщені на веб-сайті Служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО http:\www.dsvv.gov.ua та будуть розміщені на веб-порталі «Державні закупівлі».

Додаткову інформацію щодо участі в торгах потенційні учасники можуть отримати у відділі соціальної, професійної та психологічної реабілітації за тел. (044)281-08-31 або зробивши запит на електронну адресу vpr2014@ukr.net.

"Нова Каховка"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів