На дільниці у Каховці спостерігача виганяли з міліцією

Спостерігач ОПОРИ зафіксувала, як голова дільничної виборчої комісії намагалась видалити офіційного спостерігача від партії «Опозиційний блок» з виборчої дільниці.

Голова Каховської ДВК №650570 попросив спостерігача від «Опозиційного блоку» покинути приміщення дільниці через те, що він заважає роботі комісії, вільно переміщаючись по приміщенню, при тому нічого не порушував, не заважав роботі комісії. (п.3.ч.7 ст. 65 ЗУ «Про місцеві вибори»).

На зауваження спостерігача ОПОРИ голова ДВК відповіла, що вона вважає, що спостерігачі мають право знаходитись тільки в спеціально виділеній для них зоні. Тому він хотів перервати процес голосування і провести засідання ДВК, щоб видалити спостерігача.

Спостерігач ОПОРИ проінформувала голову ДВК, що на даний момент засідання проводити він не може, а також що у діях спостерігача від «Опозиційного блоку» не було порушень.

На цьому конфлікт був залагоджений. Але на дільницю приїхав кандидат у депутати Каховської міської ради від «Опозиційного блоку» Павло Філіпчук. Конфлікт розгорівся з новою силою, голова комісії і кандидат не знайшли спільну мову та кожен самостійно викликали міліцію.

Голова комісії проявляла негативне ставлення до цієї політичної сили, від якої першим номером балотується Філіпчук, і назвала «Опозиційний блок» «бандитською Партією Регіонів».

Наразі в інциденті розбираються правоохоронні органи...

Громадянська мережа "ОПОРА"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів