Фінал фестивалю "Оберіг" на Херсонщині був феєричним

На минулому тижні у Херсоні відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг», участь у якому взяли переможці обласного етапу.

Заключна частина містила понад 60 кращих номерів учасників з Херсонської та Миколаївської областей. Нова Каховка, як завжди, була на висоті. До рідного міста наші талановиті земляки привезли не одну перемогу.

Лауреатами Всеукраїнського фестивалю-конкурсу військово-патріотичної творчості «Оберіг»: стали Володимир Подаков, студент НКПК (керівник Т. Хишенко), вокальний ансамбль «Magic voice» (студенти НКПК, керівник Ігор Гурбін) та Зразковий художній колектив театральний гурток «Посмішка» Будинку дитячої творчості (кер. Ольга Ганжа).

Варто підкреслити, що члени журі фестивалю особливо відзначили високий рівень професіоналізму учасників з Нової Каховки та їх талановитих керівників: культорганізатора Будинку дитячої творчості Ольги Ганжі, викладача вокалу БДТ Олександра Гребенюка, художнього керівника політехнічного коледжу Ігоря Гурбіна, керівника вокальної студії МПК «Джерела» Павла Осипенка.

Відділ у справах сім'ї молоді та спорту висловлює щиру подяку всім керівникам та учасникам конкурсу «Оберіг», які впродовж року брали активну участь у міському, обласному та Всеукраїнському етапах. Діти творчо, з великою відповідальністю і любов'ю підійшли до підготовки кожного номеру. Дивлячись на талановиту юнь Нової Каховки, переповнює гордість за культурні досягнення своєї Батьківщини.

Вітаємо усіх наших учасників та їх наставників! Бажаємо нових творчих досягнень, натхнення і невичерпної енергії!

"Нова Каховка онлайн"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів