Олена Урсуленко: Нам необхідно впроваджувати механізми медичного страхування

Питання якості та доступності медицини, страхування, а також профілактики та діагностики захворювань на ранніх стадіях обговорили медики Херсонської міської клінічної лікарні ім. О.С. Лучанського з Оленою Урсуленко, відомим підприємцем, кандидатом на посаду Херсонського міського голови.

«Якісна медицина – основа здорової нації. Нам необхідно впроваджувати механізми медичного страхування. Воно є гарантією кваліфікованого обслуговування та матеріального забезпечення у разі захворювання. Особливо це важливо для малозабезпечених верств населення. Розбудова мережі діагностичних центрів забезпечить зменшення випадків, коли пацієнт знаходиться на межі життя і смерті. Реалізація зазначених завдань на місцевому рівні залежить від фінансової платформи, а саме від розвитку підприємств та блокування корупційних схем, які роз'їдають бюджет», – наголосила Олена Урсуленко.

Ганна СОКОЛЕНКО

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів