Олена Урсуленко: Молодіжний сегмент ринку праці – основа розвитку нашого міста

Освіта та працевлаштування молоді. Саме ці теми обговорили студенти та викладачі Херсонського національного технічного університету на зустрічі з народним депутатом України Олександром Співаковським та відомим підприємцем, кандидатом на посаду Херсонського міського голови Оленою Урсуленко.


«Молодіжний сегмент ринку праці – основа розвитку нашого міста. Невирішені проблеми працевлаштування призводять до зростання безробіття серед молоді. Це спонукає до трудових міграцій та зміни структури ціннісних орієнтацій.

Тож першими кроками у розв'язанні цієї проблеми вбачаю у підвищенні захисту права на працю молодих людей, інформування про інноваційні методики в профорієнтації, спонукання до усвідомленого вибору професії та створення ефективних механізмів зайнятості молоді шляхом розвитку підприємницької галузі», – зазначила Олена Урсуленко.


«Я повністю підтримую прагнення Олени Урсуленко. Наші вищі навчальні заклади повинні бути конкурентоспроможними, тому потрібно вирішити питання більш ефективного використання коштів та проведення науково-освітянської роботи, щоб університети могли заробляти кошти завдяки інноваційним розробкам, розвитку наукових секторів та системи комплексу програм щодо працевлаштування молоді міста та області", – наголосив Олександр Співаковський, народний депутат України.

Ганна Соколенко

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів