Доля виборів у Херсоні, в руках…

Як ми вже розповідали, Херсонська міська територіальна виборча комісія продовжує «гратися» із виборчим процесом, як дурний із... сопілкою.

Проте, що може чекати нашу ТВК, я писав у матеріалі «Голову замінили! Чи буде тулуб рухатися?» та як розвиток теми, у репліці «Голова может остаться без тела...»

Головне питання, яке турбує всіх тих, хто насправді зацікавлений у тому, аби у Херсоні відбулися вибори – що із бюлетенями?

На даний час за інформацією від першоджерела з поліграфічної фірми, яка повинна займається безпосереднім друком бюлетенів, бюлетені до друку не підписані.

Спочатку це збиралися зробити вчора. Термін підписання переносили двічі, але підпис та печатка на оригінал-макетах так і не з'явилися. Очікують, що друк може розпочатися сьогодні. Коли? Відповіді на це питання немає...

Якщо бюлетені все ж почнуть друкувати сьогодні, то вони будуть готові не раніше ранку середи, це при тому, що поліграфісти не будуть зупинятися ані на хвилину і працювати у чотири зміни. Якщо процес почнеться завтра, то відповідним чином бюлетені будуть готові тільки у четвер.

Як запевнили мене на підприємстві, яке є субпідрядником по виготовленню бюлетенів – вони готові працювати. Всі наявні поліграфічні засоби будуть задіяні, і як тільки оригінал-макети будуть підписані до друку, там візьмуться за справу, і працюватимуть без перерв.

Те, що на цьому підприємстві (його назву я не відкриваю із міркувань певної безпеки) працюють фахівці, і вони знають свою справу, вони довели вже не один раз. Саме це підприємство є безпосереднім виконавцем завдання на друк вже кілька виборів поспіль. Частину виборчих бюлетенів для цьогорічної кампанії так само було надруковано у цій друкарні.

Але навіщо випробовувати професіоналізм поліграфістів, та терпіння всіх нас? Кого цікавить зрив виборів?

Схоже, що наявність прізвища Володимира Васильовича Сальдо, у виборчому бюлетені продовжує так лякати всіх його опонентів, що вони готові йти на все, що завгодно, аби тільки не дати мешканцям міста обрати собі керівником ту людину, яка насправді їх задовольняє.

Тут ще раз повертаємося до думки, яка все частіше й все голосніше звучить у місті: чи не настав час херсонцям сказати своє рішуче «ні» всім фальсифікаторам і махінаторам, і не проголосувати у день виборів так активно, аби взагалі не проводити другий тур.

І гроші збережемо, і доведемо всім, що є кого обирати, і що думки пересічних громадян все ж коштують набагато дорожче ніж кілограм гречки та захмарних обіцянок, які ніхто і ніколи виконувати не буде.

Судячи з усього Херсонська ТВК прославиться й на цей раз – можливий варіант, що їй доведеться проводити виїзне засідання просто на складі готової продукції підприємства-виробника, і видавати бюлетені прямо там, після того, як вони будуть перераховані та упаковані в упаковку підприємства-виробника, як того вимагає Закон.

А може у ТВК вирішили запровадити ноу-хау: організувати одну велику дільницю і голосувати просто неба? Навіщо там ще кудись їздити, одразу й результати встановимо... Там же й посвідчення одразу надрукують... Проблем із тим, яке прізвище і куди ставити, я думаю точно не буде.

Боже, молю тебе: дай розуму – нерозумним!

Сергій ОСОЛОДКІН
кандидат у депутати в Херсонську міську раду
ВО № 21, «Наш край»

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів