Чергова провокація провалилась

Як тільки Центральна виборча комісії зареєструвала Володимира Васильовича Сальдо кандидатом у депутати Херсонської міської ради та на посаду Херсонського міського голови,його «друзі» спробували вчинити проти нього чергову провокацію.

Один з місцевих Інтернет-ресурсів розповсюдив інформацію з посиланням на такий собі сайт «Новоросія», який начебто привітав Володимира Васильовича із тим, що він відстояв справедливість, і побажав йому успіхів та перемоги.

За задумом авторів провокації, це повинно було б викликати у виборців черговий «сплеск» емоцій, і «підсилити» його образ - людини, яка буде направляти свої зусилля щодо дестабілізації ситуації у регіоні, який намагаються постійно нав'язати виборцям, ті, хто бояться Сальдо.

Та, спроба провалилася. Як тільки стало відомо про даний факт, Володимир Сальдо звернувся із заявою у Службу безпеки України про те, що проти нього, як громадянина України, здійснено замах на його честь і гідність та бажання підірвати до нього довіру.

У заяві Сальдо В.В. вимагає від СБУ розслідувати даний факт і дати йому відповідну правову оцінку.

СБУ прийняло заяву кандидата та проводить відповідні слідчі дії.

Таким чином, чергова спроба пред'явити виборцю Сальдо як «сепаратиста» та ще чогось, у цьому ж дусі повністю провалилася.

До дня виборів ще тиждень, чого чекати виборцям ще?

Хоча, здається, що люди вже й так розібралися що й до чого, і розуміють, що всі намагання подати «образ ворога» Сальдо це не більш ніж висмоктані із пальців «качки», які ніколи не мали й не мають під собою підґрунтя.

А чим більше намагаються очорнити найбільш рейтингового кандидата на посаду Херсонського міського голови, тим більше це викликає у людей переконання, що проти слабких не воюють, і що він й є та сама людина, яка варта бути керівником міста.

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів