Нелегальні біженці з Сирії вже дісталися і до Херсона

До міжнародного аеропорту міста Херсон рейсом з турецького Стамбулу прибула вагітна жінка.

Оскільки вона не мала візи, нею опікувалися прикордонники та медики, але для адміністрації аеропорту це був перший «тривожний дзвінок», після якого в тутешньому залі прильоту заходилися мерщій створювати окреме приміщення для біженців.

Днями готовий бокс продемонстрували журналістам: тут є окремий санвузол, система вентиляції та кімната з вікном, де скло із захисною бронеплівкою.

Невдовзі її обладнають ще й ліжком із одноразовою білизною та набором інших меблів за стандартами скромного готельного номеру.

Виконувач обов'язків директора міжнародного аеропорту «Херсон» Григорій Усик каже, що обладнання окремої секції для тимчасового перебування депортованих осіб коштувало комунальному підприємству «Херсонські авіалінії» (у його віданні знаходиться аеропорт) понад сто тисяч гривень.

Але тепер нелегали, котрі тікають з охоплених війною країн, зможуть перебувати певний час у людських умовах і впевнитися у цивілізованому ставленні до них уже з перших кроків по українській землі.

Голос України

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів