Василь Плотніков: З громадою Цюрупинськ розвивається і стає комфортним

Василь Плотніков кандидат на посаду міського голови та діючий міський голова зустрівся з колективами підприємства «Комунхоз» та «Цюрупинськ-сервіс».

Працівники підприємств висловили Василю Фадійовичу слова вдячності та підтримки у передвиборних перегонах.

Василь Плотніков у дружелюбній бесіді з цюрупинчанами відмітив, що завдяки спільній роботі з громадою місто розвивається і стає комфортним.

"Все що створено у місті, створено для людей та з любов'ю до людей. Всього цього ми досягли тільки тому, що прагнемо розвитку разом – однією громадою, тому дякую за підтримку, і я впевнений що саме з нею, нам разом вдасться багато чого зробити для розвитку нашого міста і надалі", - говорить В.Ф. Плотніков.

У ході спілкування Василь Фадійович розповів про те, що й надалі необхідно розвивати місто, робити його комфортним, зручним для жителів та привабливим для гостей та туристів. А для цього одним із пріоритетних напрямів вважає необхідність вдосконалити, а також впроваджувати нові технології з благоустрою.

Крім того, як додаткове джерело для наповнення бюджету міста вважає за необхідне приділити увагу розвитку туристичної галузі. А Цюрупинськ має достатньо привабливе розташування, щоб стати туристичним центром. В тому числі вважає за потрібне підтримку молодих спеціалістів та спортсменів, які прославляють місто на всеукраїнському рівні.

Агнія ДОБРОВОЛЬСЬКА

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів