Козацький живопис у Херсоні

У Херсонському художньому музеї ім. О.Шовкуненка відкрили виставку «Мамайчуки» художника Анатолія Мельника. Відвідала виставку і Олена Урсуленко громадський діяч, кандидат на посаду Херсонського міського голови.

Герої картин Мамайчуки - нащадки легендарного козака Мамая. Роботи автора наповнені гумором, гротеском та експресивністю.Вперше виставка пройшла в жовтні 2012 року в Національному художньому музеї України в Києві.

«Це іронія до певних типів і ситуацій, які виникають у нашому суспільстві. Мені здається, я маю право на цю іронію як українець і як громадянин. Зрештою, питання корупції, нещирості, зради, життя є вічними і проявляються в усі часи», - зазначив художник Анатолій Мельник.

«Дякую за цікаву та неординарну виставку. Такі культурно – мистецькі заходи є основою розвитку прогресивного суспільства. Без традиції нема культури, без культури нема нації. Приємно, що херсонцям випала можливість долучитися до знакового заходу у День захисника України», - наголосила Олена Урсуленко громадський діяч, кандидат на посаду Херсонського міського голови.

Ганна СОКОЛЕНКО

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів