На Херсонщині будуть депутати з російським громадянством?

Місцева громадськість Нової Каховки звернулася до керівників партії «Наш Край» з проханням не допустити участь у місцевих виборах в Херсонській області від цієї політичної силискандально відомих Дмитра Васильєва та його дружини Людмили Васильєвої.

За інформацією місцевих ЗМІ, Людмила Васильєва зареєстрована кандидатом від «Нашого Краю» на вибори мера Нової Каховки, а її чоловік - кандидатом за списком Партії до міської ради Нової Каховки.

Але ж кримінальні справи, рейдерські захоплення, погроза вбивством - це далеко не весь «послужний» список кандидатів на місцеві вибори, які хочуть потрапити у народні обранці.

Крім того, до редакції потрапило Звернення трудового колективу великого новокаховського підприємства ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРОДАКТ», в якому вказано, що «кандидат у депутати Дмитро Васильєв народився у 1968 році у Москві та є громадянином Російської Федерації» (серия 0511 №293847), який неодноразово звинувачувався в участі у рейдерських захопленнях підприємств та інших об'єктів в Херсонської області.

Далі у Зверненні сказано, що кандидат у мери Нової Каховки Людмила Васильєва є засновником, а Дмитро Васильєв очолює, наче б то підконтрольну народному депутату Івану Віннику, компанію «Каховка Маркет», яка шляхом ініціювання і фальсифікації судових процесів намагається встановити контроль над заводом будівельних матеріалів в Новій Каховці, заблокувати його роботу і позбавити трудовий колектив зарплат, а місцевий бюджет - податкових надходжень. По суті, знищує одне з небагатьох працюючих підприємств в регіоні.

Крім того, на даний момент Комсомольське районне відділення МВС в Херсонській області розслідує справу, за якою Дмитра Васильєва звинувачують за статтею 129 Кримінального кодексу України - погроза вбивством. Інцидент стався в стінах Херсонського окружного суду при розгляді чергової справи, пов'язаної з незаконною діяльністю ТОВ «Каховка Маркет».

У своєму Зверненні, яке нараховує понад сотню підписів, співробітники одного з найбільшого і бюджетобразуючого заводу будівельних матеріалів ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРОДАКТ", висловлюють впевненість, що такі кандидати будуть використовувати свої мандати для реалізації своїх корупційних схем і обкрадання городян: «Що можна очікувати від Васильєва, якщо він не боїться загрожувати ножем звичайним громадянам прямо в стінах суду. Таким депутатам немає місця в нашій міській раді», - впевнені виборці, які вимагають місцевих керівників партії "Наш Край" відізвати ці кандидатури і не ганьбити свою політичну силу.

Олена ВІННИЧЕНКО
за дорученням трудового колективу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРОДАКТ"

Фото "Українські Новини"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів