У морському порту Херсона прискорили «ротацію» торгових суден

Спрощену процедуру оформлення імпортних вантажів, за якою капітани суден надають усю інформацію про них морському агенту ще до причалювання на рейді, успішно впроваджує Херсонський морський торговий порт.

Умовами «вільної практики», запровадженої згідно урядової постанови № 491, скористалися вже два кораблі під мальтійським і турецьким прапорами, які доставили в Україну відповідно десять тисяч тонн мінеральних добрив та шість тисяч тонн дизельного палива.

Причому комфортніша процедура огляду та «розмитнення» вантажів дозволила їм скоротити час перебування у порту на дві години. А це – близько тисячі доларів економії на портових зборах і за рахунок зменшення простою великого судна. Та й портовикам новація вигідна: адже суховантажі біля терміналів швидше змінюють одне одного, не вишиковуючись у довгу чергу. А завдяки цьому збільшуються обсяги «перевалки» вмісту їхніх трюмів та відповідно зростають доходи порту і зарплати його працівників.

Голос України

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів