Олена Урсуленко: Ветерани війни і інваліди потребують соціального захисту

Саме це питання стало одним з основних на зустрічі кандидата на посаду Херсонського міського голови Олени Урсуленко з колективом лікарів Херсонського обласного госпіталю інвалідів та ветеранів війни.

«Нас хвилює оптимізація медичної сфери. Відокремлені медичні підрозділи наближають первинну медичну допомогу до пацієнта. Водночас для підтримки такої ідеї важливо - забезпечити відповідні умови роботи лікарів і відповідне оснащення. Кваліфіковані фахівці повинні бути вмотивовані», - зазначив Валерій Тимошенко, начальник госпіталю.

«З «новаціями» у медичній галузі, на мою думку, поспішили, тому й наробили помилок, які зараз потрібно виправляти. Ситуацію, що маємо сьогодні, треба спрямувати у правильне русло, щоб отримати передбачене законом доступне медичне обслуговування, не прикриваючись голими цифрами.

Одним із завдань місцевої влади я бачу – сприяти посиленню соціального захисту ветеранів війни та інвалідів, збереженню їх фінансових пільг і соціальних гарантій», - наголосила кандидат на посаду міського голови Херсона Олена Урсуленко.

Ганна СОКОЛЕНКО

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів