Скільки кандидатів "штурмуватимуть" Херсонську обласну раду?

Найбільше кандидатів в Херсонську обласну раду висувають БПП, Наш Край та УКРОП, а найменше - "Всеукраїнська партія духовності і патріотизму"

Усього в Херсонській області 64 територіальних виборчих округів, в кожному з яких повинні обрати депутата в обласну раду. Своїх кандидатів висувають 15 партій (усього виходить 752 людини). Яка ж партія пропонує найбільше кандидатів та кому випала честь очолювати списки?

Найбільше кандидатів – по 65 кандидатів (враховуючи першого кандидата) – висувають Блок Петра Порошенка "Солідарність" (перший номер – діючий губернатор Андрій Путілов), "Наш край" (перший номер - професор кафедри податкової та бюджетної політики ХНТУ Віталій Булюк), "Українське об'єднання патріотів – УКРОП" (перший номер – директор херсонського театру ім.М.Куліша Олександр Книга).

"Опозиційний блок" висуває в обласну раду 64 кандидати (перший номер – директор Суднобудівного холдингу СМАРТ МАРИТАЙМ ГРУП та депутат поточної каденції Херсонської міськради Василь Федін.

У списку ВО "Батьківщина" 63 кандидати (перше місце посідає Юрій Одарченко – екс-губернатор, голова Херсонської обласної організації ВО «Батьківщина», директор ПАТ "Будівельна компанія "Будмеханізація".

Партії "Відродження" та ВО "Свобода" висувають в обласну раду по 60 кандидатів. Перший номер від «Відродження» - голова корпорації "Укрмостобуд" Михайло Опанащенко, а у ВО «Свобода» № 1 – Олег Гаврилко, голова Херсонської обласної організації ВО «Свобода».

«Радикальна партія Олега Ляшка» висуває в обласну раду 58 кандидатів (очолює список Микола Ставицький, керуючий справами ТОВ «Спорт – Статус»).

Від "Партії місцевого самоврядування" висувається 56 кандидатів (перший номер – асистент кафедри лісового та лісопаркового господарства ХДАУ Михайло Мельник).

"СОЦІАЛІСТИ" висувають в обласну раду список з 53 кандидатів, який очолює Валерій Літвін, екс-керівник УМВС в Херсонській області, генерал-майор, нині безпартійний пенсіонер.

Партія "Нова держава" висуває 48 кандидатів в обласну раду (перший у списку – начальник СТО ООО "Херсонавтотранс" Анатолій Кобець).

У списку партії "Союз Лівих Сил" також 48 кандидатів в депутати Херсонської обласної ради (перша у списку – Катерина Самойлик, народний депутат п'яти скликань, екс-член президії ЦК КПУ а нині безпартійна пенсіонерка).

Об'єднання "САМОПОМІЧ" висуває в обласну раду 33 кандидати. Список очолює заступник генерального директора ПраТ "Чумак» Олександр Таранишин.

Партія "Сила і Честь" висуває в обласну раду 13 кандидатів (перший номер – Голова ПП "Сила і честь" Олександр Вітковський).

Лише одного кандидата (причому безпартійного) висуває "Всеукраїнська партія духовності і патріотизму" – Юрія Звірика. Окрім того, що це херсонець з вищою освітою про нього нічого не відомо...

По матеріалам "Политическая Херсонщина"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів