"Духовні патріоти" в Херсоні порушують закон

Партія духовності і патріотизму, яка висунула Олексія Рибакова своїм кандидатом на посаду Херсонського міського голови, проводить агітацію з порушенням закону – розміщує плакати на транспорті.

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували на вулицях містах маршрутки, на яких ззовні розклеєні великі агітаційні плакати політичної партії «Всеукраїнська парія духовності і патріотизму». Ця партія нині є суб'єктом виборчого процесу, від неї зареєстрований кандидатом на посаду Херсонського міського голови Олексій Рибаков. Така форма агітації заборонена Законом України «Про місцеві вибори» (п.5,ч.9 ст.60).

Додамо, що свою політичну рекламу у транспорті Олексій Рибаков розмістив ще до офіційної реєстрації – у багатьох маршрутках були розклеєні його листівки, і тепер, після реєстрації, вони не прибрані.

Також, ще до реєстрації на сторінці «Всеукраїнської партії духовності і патріотизму» розміщений відеоролик під назвою «Перевізники визначились, кого підтримати на виборах», в якому Олексій Рибаков особисто спілкується з транспортниками, переймається їхніми проблемами, висловлює популістські пропозиції щодо врегулювання тарифів на проїзд у транспорті.

По матеріалам "Політична Херсонщина"

P.S. Нагадаємо, що Олексій Рибаков не вперше і не вдруге балотується на посаду міського голови Херсона, у 2010 та 2014 роках він вже йшов від партії «Інформаційна Україна»... У період з початку 2011 по червень 2014 року обіймав посаду начальника Управління житлового господарства департаменту житлово-комунального господарства Херсонської міської ради.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів