Олена Урсуленко: Я йду на вибори заради змін в Херсоні!

Заявила підприємець та громадський діяч Олена Урсуленко на прес-конференції БПП - Солідарність. За її словами, у цій команді є багато достойних кандидатів, які здатні гідно представляти партію, як в представницьких, так і у виконавчих органах влади.


«Моє рішення балотуватися на посаду Херсонського міського голови було усвідомленим. Я бачу, що проблеми херсонців ніхто не вирішує. Мені як людині, яка народилася і виросла в Херсоні, як співзасновнику підприємства, яке наповнює місцевий бюджет, не подобається, в яких умовах живуть городяни.

Я можу з впевненістю сказати, що команда «Блоку Петра Порошенка-Солідарність» у своєму професіоналізмі досягла того рівня, коли ми можемо взяти відповідальність за наведення порядку в місті на себе. Спільними зусиллями ми досягнемо ефективних результатів заради добробуту херсонців», - зазначила Олена Урсуленко.

В прес-конференції взяли участь народний депутат України Андрій Гордєєв та голова ради підприємців області, кандидат у депутати Херсонської обласної ради Юрій Рожков.

«Олена Урсуленко – професіонал. Вона досягла великих результатів у підприємницькій сфері. У неї є великий досвід і практика, які так необхідні сучасному керівникові. Вона чимало робить для розвитку соціальної сфери міста. Я бачу, що Олена Борисівна – сильний лідер, який вкрай необхідний нашій громаді. Вона вже сформувала команду, де кожен є фахівцем у своїй сфері. І, на моє переконання, саме ця людина зможе змінити життя в нашому місті на краще», - наголосив Андрій Гордєєв, народний депутат України.

Ганна СОКОЛЕНКО

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів