Олена Урсуленко: Людям потрібна стабільна робота і достойна зарплата

Про це успішний підприємець, відомий громадський діяч і кандидат на посаду Херсонського міського голови Олена Урсуленко заявила вчора, на урочистостях селища Зеленівка, яке відсвяткувала 233-ю річницю з дня заснування.

У селищі організували святковий концерт та цікаві майстер-класи. Малечу розважали казкові герої, а дорослих у вправності та завзятті муштрували справжні козаки. Також в рамках святкування жителі та гості Зеленівки мали можливість власноруч наліпити та приготувати справжні українські вареники.

«Сьогодні ми відзначаємо 233-ю річницю заснування нашого рідного села. Воно найкраще. Тут живуть працелюбні та гостинні люди. До складу нашої селищної ради входять чотири населених пункти: Зеленівка, Сонячне, Богданівка, Петрівка.

У цей день про проблеми говорити не хочеться, а їх у нас вистачає – це стан доріг, освітлення, відсутність дошкільних закладів.

Проте, як кажуть «гуртом і батька легше бити». Тільки тоді, коли ми об'єднаємо свої бажання й зусилля народиться позитивний результат. Головне – не чекати, а діяти вже сьогодні», - наголосила зеленівський селищний голова Олександра Семчишина.


Селищну голову в прагненні до взаємодії та роботи на благо людей підтримала відомий підприємець, кандидат на посаду міського голови Херсона Олена Урсуленко, яка завітала на свято.

«І в Херсоні, і в Зеленівці ми стикаємося з одними й тими ж проблемами. Вони виникають не тільки від нестачі бюджетних коштів, а в першу чергу - від неправильного їх розподілу та безконтрольного використання. Як підприємець я добре розумію, що до того часу, поки місцеве населення не буде працевлаштоване, не матиме стабільну роботу, грошей у бюджеті більше не стане, - впевнена Олена Урсуленко.

Тому сьогодні перед місцевою владою повинно стояти завдання - організувати більше робочих місць шляхом сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, створити умови для розвитку аграрного сектору. Такий підхід гарантовано забезпечить вирішення багатьох проблем у населених пунктах, які входять до Херсонської міської ради», - зазначила Олена УРСУЛЕНКО.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів