Театральне побачення в Херсоні пройшло на славу

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша вчора, 2 жовтня, відкрив театральний сезон театралізованою шоу-програмою «Театр призначає Вам побачення».

«Сімейний сезон» - саме під таким гаслом розпочинає свій ювілейний 80 (185-й) театральний сезон Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша.

Осінь – це не тільки сезон дощів, а й сезон театральних вечорів! Коли, як не восени хочеться зігріти себе теплими, приємними почуттями та емоціями, аби сірі осінні дні стали літніми, сонячними.

Теплим та приємним виявився вчорашній вечір для тих, хто провів його в нашому театрі. Яскрава, емоційна, театралізована шоу-програма, мабуть, запам'ятається кожному херсонцю, кожному гостю міста.

Талановиті режисери, актори, вокалісти, музиканти, костюмери, гримери та всі-всі, хто чаклував над даною програмою, показали на що вони здатні. А здатні вони робити свою справу на всі 100, а то і 200 %! І ніякого секрету в них немає, просто робити все потрібно з душею та любов'ю!

«Ми намагалися якось по-новому підійти до постановки шоу-програми. В останній сезон у нас було багато звернень, що люди хочуть бачити оперету, тому ми і вирішили зробити експеримент. Перша дія шоу-програми – ностальгія за оперетою, хочу перевірити реакцію глядача, чи дійсно широкий загал хоче бачити на сцені оперету. А друга дія – це потрясаюча, популярна музика. А далі на херсонців вже чекають прем'єри. Ви знаєте, що цей сезон у нас сімейного відпочинку, хочеться, щоб до театру йшли сім'ями», - говорить директор театру Олександр Книга.

До речі, на відкриття нового театрального сезону херсонці і йшли сім'ями. Велика зала обласного театру була просто переповнена. Херсонці та гості міста дякували працівникам театру щирими оплесками, на окремих номерах глядач аплодував стоячи.

Тетяна БОЙКО
Фото автора

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів