Що загрожує виборам на Херсонщині?

Одразу слід зазначити, що основне для будь яких виборів - територіальні виборчі комісії, які працювали весь вересень без жодного фінансування, і лише 25 вересня поточного року прийшла Постанова ЦВК щодо їхнього бюджету.

Через це, представники Громадянської мережі ОПОРА вбачають загрози щодо затягування проведення необхідних фінансових операцій для організації процесу підготовки та організації виборчого процесу.

Також спостерігачі ОПОРИ фіксують активне включення представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у процес передвиборчої агітації. Розміри та поширення даних практик значно нижчі в порівнянні з минулими кампаніями, але, незважаючи на суспільні зміни та трансформації, які відбулися в Україні, дані практики залишаються реальністю.

На деяких округах загострюється політична боротьба – зростає кількість чорного піару на рівні, як виборів голів, так і кандидатів у депутати. За останній період зросла агітація – «проти».

«Таким чином, можна констатувати, що виборча кампанія набуває активної фази. Від сьогодні стануть відомі всі кандидати та партії, які офіційно зареєстровані і стануть повноправними суб'єктами виборчого процесу», - говорить координатор довготермінового спостереження Громадянської мережі ОПОРА Максим Єлігулашвілі.

Тетяна БОЙКО

P.S. Тож увага, кандидати, з цього моменту всі ваші дії будуть регулюватися Законом України «Про місцеві вибори»!

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів