Скадовськ рятують від підтоплення

Вже не дуже розраховуючи на підтримку держави, місцева влада Скадовська прикладає постійні зусилля для вирішення давньої проблеми міста – підтоплення.

С цією метою, за дорученням міського голови Скадовська Олександра Гавриша відбулась чергова виїзна апаратна нарада під керівництвом заступників мера Олега Сокольчука та Олега Васільєва, за участю фахівців комунальних підприємств міста, Скадовської філії Херсонського управління водних ресурсів (УКОС). На обговорення винесено лише одне нагальне питання про початок робіт з облаштування обвідного, перехоплюючого каналу навколо міста - курорту.

Слід відзначити, що протягом останніх трьох років, міською владою Скадовська виконувались локальні роботи з захисту від підтоплення та затоплення. Так, було прокладено понад 7,5 кілометрів системи водовідведення по вулицях міста, зменшено втрати води встановленням перетворювачів струму на свердловинах. Наразі, проводяться роботи з поточних та капітальних ремонтів зливової каналізації, прокладено понад 3,5 кілометрів горизонтальних дренажів.

Проте, заплановані цьогорічні роботи відрізняються своєю масштабністю та соціально-економічним значенням в цілому. Достатньо сказати, що трьом організаціям КП «Водне господарство», КП «Очисні споруди» та УКОСу роботи вистачить на два-три місяці. А в цілому, під час підтоплення та затоплення, через зливову каналізацію, дренажі, систему водовідведення відводиться понад 1 млн. кубів грунтової та зливової води, тому важливість обвідного каналу в тому, що левова частина вод буде перехоплюватися до міста та скидатися в море.

В ході наради представники влади Скадовська та залучені фахівці визначили місце, де буде побудовано перекачувальну насосну, від якої буде «розходитися» дренажна система по колгоспному містечку.

Наталя ТАНГЕЛ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон