Мобілізаційний план провалили на Херсонщині

У Херсоні керівники 25 великих підприємств та установ саботували вручення повісток своїм військовозобов'язаним працівникам та відмовилися організувати їх прибуття на медичну комісію.

З-поміж них – електромашзавод, завод гумотехнічних виробів, а також навіть комунальний заклад облради – обласна клінічна лікарня. На керівників вісьмох підприємств матеріали вже передано до міліції для початку кримінальних проваджень, розповів на прес-конференції воєнком Херсона, полковник Олександр Зіньковський.

В цілому по області мобілізаційний план можна вважати проваленим. Його виконали тільки на 32 проценти. Причому організатори призову помітили характерну закономірність: чи не найбільше місцевих жителів ухиляється від мобілізації у Генічеському на Новотроїцькому районах Херсонщини.

А саме туди з окупованого Криму «добиває» сигнал заборонених в Україні російських телеканалів, які постійно вішають глядачам на вуха пропагандистську локшину на кшталт розіп'ятих хлопчиків та українських карателів.

Голос України

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон