Остання п'ятниця липня - День Системного адміністратора!

Цієї п'ятниці адміністратори корпоративних та домашніх мереж, баз даних, поштових систем, програмних комплексів, а також інші "бійці невидимого фронту" відзначають своє професійне свято.

Професія сисадміна схожа на професію лікаря: якщо все працює добре, про нього і не згадують... Якщо не працює - його всім народом згадують "незлим тихим словом"!

"Батьком" свята є американець Тед Кекатос, який вирішив, що хоч раз у рік системні адміністратори повинні відчувати вдячність з боку користувачів. Уперше свято відзначили 28 липня 1999 року.

У цей день прийнято вшановувати скромних трудівників "невидимого фронту", що оберігають благополуччя корпоративних мереж і комп'ютерів, - адже саме від них залежить успішна робота компанії.

У день свята рекомендується проявляти до сисадміна підвищену увагу і вручати їм подарунки, хвалити й запевняти у вічній любові та дружбі.

Тож вітаємо всіх причетних і близько причетних ( енікейщіков, програмістів, саппортів, монтажників та інш.) з цим прекрасним п'ятничним днем і побажати вам міцного здоров'я, сталевих нервів, стабільного конекту, високого аптайма, маленького пінга, відсутності збоїв, щедрих премій і звичайно ж перманентного щастя!

В'ячеслав КИСЕЛЕВИЧ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон