Вони готові проливати на Херсонщині кров своїх ворогів… а ви?

Активісти «Правого сектора» вважають, що Херсонщина має всі шанси найближчим часом за рівнем розголосу стати нарівні із Закарпаттям. Про це вони повідомили у своєму зверненні:


Херсонщина: є за що проливати ворогів наших кров!

В той час коли Добровольчий український корпус Правого сектора пліч-о-пліч з побратимами зі Збройних Сил України та інших добровольчих формувань стримують агресора у Визвольній війні на Донбасі, «нова демократично обрана влада» повністю убралась у януковський кафтан режиму внутрішньої окупації.

Ми не є літописцями «переможних» її здобутків, проте зауважимо, що, попри добрі наміри та зовнішню фінансову підтримку, локомотив анонсованих реформ досі чмихає паром десь на запасній колії. І одним із головних чинників перетворення постмайданівських владних політиків на своїх попередників є, безсумнівно, те, що їх «заколисують» саме бравурні реляції та переорієнтовані корупційні схеми регіональних еліт.

Черговим доказом цього є ситуація з контрабандним шабашем в прикордонному Закарпатті. Київська влада мала б шанс після розголосу красиво погримати вустами Генпрокуратури, когось затримати руками СБУ та навіть відкрити чергове кримінальне провадження по лінії продажного МВС, якби не кров націоналістів, пролита державними зрадниками та їх мусорськими прислужниками.

Кров наших побратимів – це Рубікон, який нинішня влада перейшла.

Повертаючись до справ регіону, ми констатуємо, що Херсонщина не менш хвора, аніж Закарпаття. Ситуація ускладнюється близькістю до окупованого Криму, наявністю на адміністративному кордоні російських військ та розгалуженою диверсійною мережею в самій області.

Праві добровольці, дислоковані в регіоні з осені 2014 року, ніколи не сиділи склавши руки. Попри параліч силових та владних структур зроблено багато у боротьбі з наркообігом, корупцією, сепаратистським проявами та комуністичними метастазами. І слід зазначити, що разом з нами були як товариші з побратимських і громадських організацій, так і справжні офіцери (на жаль, нечисленні) СБУ.

Однак, ми не обмежувались тільки практичними відпрацюваннями. За цей час нами задокументовано і накопичено велику кількість інформації стосовно злочинної діяльності частини регіональної влади області, ряду прикордонних районів, керівників прокурорських, міліцейських, митних структур різного рівня. Корупціонери регіонального пошибу зробили з адміністративного кордону з окупованим Кримом спосіб особистого збагачення на перетині лінії розмежування, переміщенні вантажів, контрабанди та наркотрафіку.

Тому Херсонщина має всі шанси найближчим часом за рівнем розголосу стати нарівні із Закарпаттям.

Проте із однією принциповою відмінністю: кров націоналістів не водиця і проливати її доста. Настає час перевірити, чи справді у регіональних владних злочинців та їх продажних мєнтовських посіпак блакитна кров?

Ми готові! А ви?

Ідеологічний референт 12 ЗБАТ ДУК ПС друг Сірий
12 липня 2015

«Сектор правди»

Фото з сайту «Сектор правди»

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон