Про наслідки пожежі на залізничному транспорті

Говорили у Херсоні під час командно-штабного тренування з ліквідації наслідків пожежі на залізничному транспорті.

Сьогодні в Управлінні з питань цивільного захисту Херсонської облдержадміністрації відбулось командно-штабне тренування на тему: «Організація управління та взаємодії силами та засобами Херсонського міського гарнізону цивільного захисту при ліквідації наслідків пожежі на залізничному транспорті».

У навчаннях взяли участь керівний склад Головного управління ДСНС України у Херсонській області, Управління з питань цивільного захисту ОДА, підрозділи Оперативно-рятувальної служби Херсонського міського гарнізону цивільного захисту, евакокомісія міста Херсона, керівний склад пожежної охорони Херсонського загону відомчої воєнізованої охорони Одеської залізниці, пожежний поїзд ст. Херсон Одеської залізниці.

У ході тренувань відпрацьовані наступні навчальні питання: приведення органів управління, сил та засобів Оперативно-рятувальної служби Херсонського обласного гарнізону цивільного захисту в готовність до дій за призначенням на час НС; організація роботи штабу пожежогасіння та зв'язку; проведення необхідних розрахунків гасіння пожежі у рухомому складі залізничного транспорту; координація дій та організація взаємодії з пожежними підрозділами воєнізованої охорони Укрзалізниці при ліквідації аварій на залізничному транспорті; проведення аварійно-рятувальних робіт та евакуаційних заходів.

Всі ці питання відпрацьовувались навколо умовної надзвичайної ситуації, яка за тактичним задумом сталась на залізничній колії № 45 Східного парку станції Херсон, пов'язаної з розгерметизацією однієї з цистерн з витоком бензину і подальшим займанням розливу на площі близько 150 кв. м. Крім того, в результаті займання пролитого бензину, пожежа розповсюдилась на напіввагон з гумовими виробами.

Основна мета - вдосконалення методів та способів проведення рятувальних та аварійних робіт при ліквідації наслідків НС, відпрацювання питань взаємодії органів управління і сил, які залучаються до оперативного реагування у разі виникнення НС – у ході командно-штабних тренувань забезпечена.

ГУ ДСНС України у Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон