Під консульство Польщі у Херсоні вже й будинок підшукали

Наступним українським містом, де відкриється консульство Республіки Польща, може стати Херсон.

Із пропозицією відкрити тут дипломатичну місію до Надзвичайного та Повноважного Посла РП в Україні Генріка Літвіна під час його відвідин краю звернувся голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Путілов. І не просто «кинув ідею», а одразу ж запропонував під розміщення консульства колишню резиденцію очільників регіону – двоповерховий службовий котедж у центрі міста, по вулиці Червоностудентській.

Пан Генрік Літвін пропозицію схвалив, і пообіцяв передати її у МЗС Польщі для подальшого розгляду. Що ж до простих херсонців, то вони обома руками «за» - з відкриттям консульства легше буде вирішувати візові питання, не витрачаючи часу та грошей на поїздки до Києва й Одеси. Та й це було б відновленням історичних традицій – адже до революції у Херсоні працювало дев'ять консульств іноземних держав, і частина їхніх будівель навіть збереглася до наших часів.

Голос України

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон