Херсонцям нагадують, що закордонний паспорт оформлюється лише в міграційній службі

Управління Державної міграційної служби Херсонщини закликає громадян не користуватися послугами сумнівних посередників, які пропонують оформлення закордонних паспортів за підвищеними тарифами.

Жодна організація в Україні, окрім Державної міграційної служби України, не наділена повноваженнями щодо оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Як відомо, в Херсоні є фірми-посередники (здебільшого - туристичні агентства) , які пропонують оформити закордонний паспорт та «прискорити» термін виготовлення документа.

Інформація про надання послуг з оформлення закордонних паспортів розміщується на сайтах фірм-посередників, де вказано розцінки на оформлення документа, що коливаються від 1000 гривень і більше.

Міграційна служба Херсонщини закликає громадян! Для оформлення закордонного паспорта необхідно звертатися лише до відповідного найближчого підрозділу міграційної служби.

Тільки працівники міграційної служби здійснюють фотографування, сканування підпису та відбитків пальців рук особи (у разі оформлення біометричного паспорта) і без особистої присутності людини у підрозділі ДМС оформити паспорт неможливо.

Вартість біометричного закордонного паспорта (з чіпом) в звичайному режимі (20 робочих днів ) складає 561,47 грн., в терміновому порядку (7 робочих днів) – 818,62 грн.

Бажаючі оформити звичайний закордонний паспорт (без чіпу) сплачують 495,47 грн. за виготовлення документу в звичайному режимі та 752,62 грн. - в терміновому.

Іоанна Євич
УДМС України в Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон